Spring Award Winners

Week 1

Class 1 Superstars

Sasha B Kenton

Class 1 Dojo Winners

Olly Brodie

Class 2 Superstars

Earl Jonathan

Class 2 Dojo Winners

Annaliese

Class 3 Superstars

Zoe Joshua

Class 3 Dojo Winners

Ellie

Class 4 Superstars

Billy Sophia

Class 4 Dojo Winners

Zara

Lunchtime Superstars

Matthew Mikey Mollie C Evie B

Headteacher Award 

Lenny C

Week 2

Class 1 Superstars

Olivia and Cosmo

Class 1 Dojo Winners

Jared and  Elena

Class 2 Superstars

George and John

Class 2 Dojo Winners

Molly Mi

Class 3 Superstars

Scarlett and Archie

Class 3 Dojo Winners

Finnley

Class 4 Superstars

Benet and Lenny

Class 4 Dojo Winners

Rachel and Keller

Lunchtime Superstars

Alissa Cosmo Jake Calvin

Headteacher Award 

Kenton R

 

Week 3

Class 1 Superstars

Aaron Hayden

Class 1 Dojo Winners

Jamie Oliver

Class 2 Superstars

Harrison Philip 

Class 2 Dojo Winners

Dylan Mya

Class 3 Superstars

Marley Kaylie 

Class 3 Dojo Winners

Keira C

Class 4 Superstars

Sam Connor 

Class 4 Dojo Winners

Keira F

Headteacher Award

Joshua

Lunchtime Superstars

Mollie C Jacob Kinsey Lucia Robbie

Spring 2

Week 1

Class 1 Superstars

Ellie Rose and Tilly

Class 1 Dojo Winners

Tilly D and Reuben M

Class 2 Superstars

Luca and Molly M

Class 2 Dojo Winners

Thomas and Annaliese

Class 3 Superstars

Bailey and Abigail

Class 3 Dojo Winnersm

Madison M

Class 4 Superstars

Sam D and Ruby T

Class 4 Dojo Winner

Benet

Lunchtime Superstars

Molly McGill Poppy Archie Dexter

Week 2

Class 1 Superstars

Lily Mai and Kinsey

Class 1 Dojo Winners

Evie and Rosie

Class 2 Superstars

Lucia and Ruby Ann

Class 2 Dojo Winners

Vinnie

Class 3 Superstars

Dan and Hannah Grace

Class 3 Dojo Winners

Olivia

Class 4 Superstars

Robbie and Devon

Class 4 Dojo Winners

Laith

Lunchtime Superstars

Ruby T Dan Saul Jessica 

Headteacher Award

Jacob

Week 3

Class 1 Superstars

Olly and Jamie

Class 1 Dojo Winners

Mikey and Jared

Class 2 Superstars

Max and Saul

Class 2 Dojo Winners

Jake F

Class 3 Superstars

Jake M and Devina 

Class 3 Dojo Winners

Ellie

Class 4 Superstars

Ethan and Alex

Class 4 Dojo Winners

Billy

Headteacher Award

Mya

Lunchtime Superstars

Robbie, Vinnie, Marley, Aaron 

Week 4

Class 1 Superstars

Rosie and Oliver

Class 1 Dojo Winners

Ellie Rose and Tyler

Class 2 Superstars

Dylan M and Thomas M

Class 2 Dojo Winners

Evie

Class 3 Superstars

Daisy T and Kaylie

Class 3 Dojo Winners

Class 4 Superstars

Evie B and Keira F

Class 4 Dojo Winners

Lunchtime Superstars

Mollie C Devon Alissa Eleanor 

Week 5

Class 1 Superstars

Class 1 Dojo Winners

Class 2 Superstars

Class 2 Dojo Winners

Class 3 Superstars

Class 3 Dojo Winners

Class 4 Superstars

Class 4 Dojo Winners

Lunchtime Superstars

Week 6

Class 1 Superstars

Class 1 Dojo Winners

Class 2 Superstars

Class 2 Dojo Winners

Class 3 Superstars

Class 3 Dojo Winners

Class 4 Superstars

Class 4 Dojo Winners

Lunchtime Superstars